1/48 Accessories for MiG-23BN by Trumpeter/Eduard – Eduard

28.11.2019 - 651 přečtení

eduard_logo

V září 2019 Eduard ve vlastním přebalu vydal čtvrtkový model sovětského stíhacího bombardéru MiG-23BN od čínského Trumpeteru a teď k němu přidal i pár detailních sad.

Vyšperkujeme si Bé-eNko?

Jaroslav Hátle


S limitovaným modelem MiGu-23BN v měřítku 1/48 od Eduardu jsme se na stránkách Modelwebu již seznámili, nyní se podíváme na některé nové doplňkové sady.


48 1001 MiG-23BN upgrade set

První sada obsahuje jeden mosazný štítek s leptanými díly. Díly jsou bez povrchové úpravy.

Můžeme s nimi vylepšit především podvozkové šachty, několik detailů kokpitu, oddělovač mezní vrstvy nasávacího hrdla motoru, výtokovou trysku, vnitřní strany brzdících štítů a řadu drobných detailů na povrchu modelu.


648 509 MiG-23BN exhaust nozzle

Druhá sada obsahuje kompletní výtokovou trysku motoru. Sestává ze sedmi odlitků, představujících samotnou trysku a kompletní vnitřní, poměrně členitou, strukturu motoru R-29. S původními plastovými díly jsou resiny nesrovnatelné.648 510 MiG-23BN engine air intakes

Poslední sada obsahuje resinové odlitky sacích kanálů, které v modelu vykazují tvarové chyby. Odlitky z čirého resinu představují přistávací světlomety, které můžeme zamaskovat přiloženými předřezanými maskami ze žluté pásky kabuki. Z leptaných dílů doplníme přisávací dvířka.Závěr

Všechny popisované sady jsou vhodným doplňkem, pozvedávající model MiGu-23BN na vyšší úroveň. Resinové díly jsou odlity čistě, bez kazů, leptané díly jsou v nejlepším standardu výrobce.


Jaroslav 'Tango' Hátle
člen mafie SPL Liberec


Redakce ModelWebu děkuje firmě Eduard M. A. za poskytnutý vzorek k recenzi.


Rubrika Eduard, Letadla - 1:48, Letadla - Doplňky, Trumpeter | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.