1/72 Seatbelts USN & IJAAF WWII STEEL – Eduard

9.10.2017 - 947 přečtení

eduard_logo_0

Firma Eduard pokračuje ve vydávání pásů v ocelovém provedení...

Japonská armádní letectvo a americké námořnictvo
- plechové pásy

Michal Vyparina


Model: Seatbelts IJAAF WWII STEEL
Výrobce: Eduard
Měřítko: 1/72
Kat. č.: SS590

Pásy určené pro stíhací letouny japonského armádního letectva z druhé světové války od firem Nakajima a Kawasaki. S doporučením pro kity firmy Eduard. U stíhaček od firmy Nakajima si můžeme vybrat mezi plátěnými nebo koženými pásy.


Model: Seatbelts USN WWII fighter STEEL
Výrobce: Eduard
Měřítko: 1/72
Kat. č.: SS591

Pásy určené pro stíhací letouny amerického námořního letectva z druhé světové války. Primárně použijeme na letouny Hellcat, Wildcat a Buffalo.


Plech

Plechový zoom nám umožní pásy použít na 4 americké námořní letadla. Instalace je snadná. Drobnou komplikaci může být pro méně zkušené lepení dvou částí pásů na sebe s instalací na sedadlo. Zde bychom poradili nespěchat. Pokud si nejste jistí, použijte lepidlo na bázi disperze. Případné chybné umístění lze kdykoliv napravit na rozdíl od užití kyanoakrylátových (sekundových) lepidel.


Návod

Návody jsou  velikosti A5. Instalace pásů je v návodu naznačena standardním nákresem firmy Eduard. Návody nás provedou montáží na sedadla japonských či amerických stíhaček.


Závěr

Obě leptané sady oživí interiéry letadel. Díky použité technologii je práce s nimi snadná. Výrobky lze doporučit modelářům ke koupi.


Michal Vyparina

Redakce ModelWebu děkuje firmě Eduard za poskytnutí vzorků k recenzi.


Rubrika Eduard, Letadla - 1:72, Letadla - Doplňky | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.