1/48 Israeli Mirages – Armycast

6.8.2019 - 830 přečtení

uvod_r

Firma Armycast vydala nové obtisky pro letoun Mirage III v izraelských barvách, tentokrát v měřítku 1/48...

Israeli Mirages 1/48

Oto "Otisaq" Drobík


Název: Israeli Mirages
Měřítko: 1/48
Výrobce: Armycast
Kat. číslo: ACD 48026


Náhled obtisků

V sáčku formátu A5 najdeme barevný návod a 2 archy obtisků. Samotné otisky jsou vytištěné na modrém papíře, soutisk je výborný. O samotný tisk se postarala firma BOA Agency a moje zkušenosti s ní jsou takové, že krycí lak je velmi tenký a přitom jsou obtisky pevné a dobře kopírují povrch. Takže očekávám to samé i u těchto obtisků.

Celkově sada nabízí 18 kamuflážních schémat (!) a obsahují stroje ze všech letek. Najdeme zde stroje s původním motorem Atar 9B, ale také po přestavbě na motor Atar 9C. Sada nabízí 3 schémata pro dvousedadlové Mirage III. Na trhu je dostupný pouze model od Kineticu - Mirage IIID, ale je odlišná od izraelských IIIB, ale podle mých informací, firma Armycast připravuje konverzi na verzi IIIB.


Závěr

Obtisky jsou vhodný doplněk pro znovu vydaný model Mirage III od firmy Eduard. Obecně mám obtisky od Armycastu velmi rád, protože za velmi přijatelnou cenu nabízí obrovské množství schémat, což žádný jiný výrobce nenabízí. Takže je mohu jen doporučit.


Oto "Otisaq" Drobík


Redakce ModelWebu děkuje firmě Armycast za poskytnutí vzorku pro recenzi.Rubrika ArmyCast, Letadla - 1:48, Letadla - Obtisky | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.