1/48 Tempest Mk.V Fahrwerk Beine BRONZE – Eduard

1.8.2019 - 505 přečtení

01_r

V dnešním náhledu se podíváme na bronzové nohy určené pro model Hawker Tempest Mk.V v měřítku 1/48 od firmy Eduard...

Tempest Mk. V podvozkové nohy BRONZ 1/48

Oto Drobík


Název: Tempest Mk. V podvozkové nohy BRONZ 1/48
Měřítko: 1/48
Výrobce: Eduard
Kat. číslo: 648446


Pohled do krabice

V průhledném plastovém obalu najdeme návod, podvozkové nohy odlité z bronzu a resinové kryty podvozkových šachet.

Návod přesně zobrazuje, kam jednotlivé díly nalepit, použité barvy (GSI Mr.Color C a H řada). Součástí je boční a čelní výkres Tempestu, aby modelář mohl přesně dodržet správnou geometrii.

Pokud jde o samotné bronzové nohy, ty jsou odlité krásně, dělící rovina je úplně minimální. Resinové odlitky podvozkových krytů jsou odlité bez kazů, detailní, ale abych pravdu řekl, když je porovnám s plastovými výlisky krytů, rozdíl mezi nimi mi přijde minimální.


Závěr

Na doplňku sem nenašel žádnou faktickou chybu, problém nebo vadu. Nezabere ani moc času začištění a příprava pro použití při stavbě. Z mého pohledu, není to doplněk z kategorie "must have", bez kterého by se nešlo obejít. Na druhou stranu, tento doplněk je asi spíš určený pro modeláře, kteří chtějí mít všechny dostupné doplňky k danému modelu a také pro ty, kteří by obávali, že plastové nohy nejsou dostatečně pevné.


Oto "Otisaq" Drobík


Redakce ModelWebu děkuje firmě Eduard za poskytnutí vzorku pro recenzi.Rubrika Eduard, Letadla - 1:48, Letadla - Doplňky | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.