1/48 Bf109G-4 kokpit brassin – Eduard

14.10.2017 - 415 přečtení

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Eduard nezapomíná na vylepšování svých stavebnic brassinem. I stavebnice Bf-109G-4 se dočkala svého brassinovího kokpitu...

Gustav čtvrtý a pilotova kancelář z brassinu

Jiří 'Novis' Novák


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Název: Bf-109G-4 cockpit
Měřítko: 1/48
Výrobce: Eduard
Kat. Číslo: 648340


Jako již k předchozím modelům tohoto známého stroje, i pro tento u Eduardu vytvořili vylepšenou kokpitovou sadu z řady Brassin, kterou nahradíme puvodní interiér ze stavebnice.


Krabička obsahuje čtyři sáčky s odlévanými díly, leptanou planžetou a návod.


Návod standardně obsahuje schéma dílů, čísla požitých barev a na šesti stranách nás provede sestavením kokpitu samotného.


Sadě dominuje odlitek podlahy kokpitu s částí za sedačkou pilota a bočnice. Vše detailní.


Další díly v sadě jsou, polstrovaná opěrka hlavy, díl podlahy s umístěním kniplu, přepážku zadní části cokpitu a protipožární přepážka, dva kryty kanonu a sedačka pilota.


Déle v sadě najdeme dvě palubní desky, jedna připravena pro usazení leptů, druhá pro použití dekálů, knipl, díly nožního řízení, čiré díly horní tabule pancéřového skla a dva zaměřovače.

Leptané planžety jsou dvě, nichž jedna je barevná. V té jsou umístěny díly palubní desky, některé ovládací prvky a poutací pásy.


V nebarevné sadě jsou umístěny ovládací prvky na bočnice, pedály nožního řízení, ruční kolo nouzového ovládání podvozku, ruční kolo podélného vyvážení, díl zaměřovače a další drobné díly ovládání.


Jako poslední zde máme tenkou folii na které jsou vyznačené skla zaměřovačů.

Závěrem bych jenom řekl, že pro ty kdož chtějí svůj model posunout o třídu výše je tato sada to pravé.


Jiří 'Novis' Novák


Redakce ModelWebu děkuje firmě Eduard za vzorky k recenzi.Rubrika Eduard, Letadla - 1:48, Letadla - Doplňky | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.