1/72 – Boeing B-707/KC-135/E-3A – Brengun

8.7.2017 - 1 219 přečtení

hauler_anim_0

Brengun vydává další plechovou sadu, tentokráte na jednu opomíjenou legendu...

Plechy na sedmsetsedmu

Roman "Travis" Henych


Název: Boeing B-707/KC-135/E-3A
Výrobce: Brengun
Měřítko: 1/72
Kat. č.: BRL72121


Plechy

Pokud jste šťastným (nebo nešťastným) majitelem Hellerovic kitu na platformě Boeingu B-707 a trápilo Vás, že k němu neexistují takřka žádné doplňky, rozhodně nepřehlédněte tuto novou sadu firmy Brengun.


Balení

V tradičním balení firmy Brengun – igelitový pytlík, díly, návod a tvrdý karton – naleznete film s přístroji a hned dvě planžety s díly vylepšující daný model. Plech je stříbrné barvy, dle mého subjektivního názoru je materiál o něco tvrdší než ten, který používají obrničtí, což ale není na závadu. Sada obsahuje díly k vylepšení kokpitu, konkrétně palubovky, povrchové detaily stroje a z největší části detaily podvozkových šachet a kol podvozku.


Díly

Použitý plech je stříbrné barvy, dle mého subjektivního názoru je materiál o něco tvrdší než ten, který používají obrničtí, což ale není na závadu. Sada obsahuje díly k vylepšení kokpitu - konkrétně palubovky - povrchové detaily stroje a z největší části detaily podvozkových šachet a kol podvozku.

707


Návod

Tradičně nejhorší pocity vzbuzuje návod, ale pouze svojí formou. Je to oboustranně okopírovaná A5ka v černobílém provedení. Obsahově však nemá chybu, návod dostatečně jasně a přehledně zobrazuje umístění dílů sady na model.


Suma sumárum

Koupě sady vás možná přesvědčí vyndat z hlubiny svého kitníku tento, i přes své stáří stále velmi pěkný, kit a pustit se do něj. Moc se těším, až uvidím více hotových Stratotankerů, AWACSů a sedmsetsedmiček.

Roman "Travis" Henych


Redakce ModelWebu děkuje výrobci Brengun za poskytnutí vzorků k recenzi.Rubrika Brengun, Letadla - 1:72, Letadla - Doplňky | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.