Co se chystá u AZmodel?

14.8.2016 - 6 096 přečtení

AZ model

AZmodel připravuje na září skutečně zajímavé ptáčky...

AZetko nespí

Agilní tým AZmodelu opravdu nespí a my jsme díky laskavosti vedení firmy obdrželi boxarty pro novinky na září.

Jak vidno, Luftwaffe 46 je stále živá a po bleskem vyprodaných a stále nedostatkových Gothách P.60, přichází další z variací tohoto typu, tentokrát s konfigurací motorů pod trupem (což asi sluší nejvíce) a nový Messerchmitt Me 1106, další z plejády zázračných zbraní Luftwaffe. Jak je u AZmodelu zvykem, můžeme očekávat množství variant na téma tohoto projektu.

Další novinka je výjimečně na nesmrtelné téma „stodevítek“. Tentokrát jsme se dočkali verze Bf 109G-0 V48 s motýlkovými ocasními plochami. Stavebnice využívá základní rámeček výborné AZtí stodevítky a je doplněn o nový malý rámeček se vstřikovanými díly. Další krabičkové variace na V-tail na sebe určitě nedají dlouho čekat.

Další z novinek je Fairchild UC-61 Forwarder. Tento model se již dříve v objevil v krabičkách Legato Kits a nyní je přesunut do klasického AZmodelu, tentokrát v barvách československého vojenského letectva, letectva SNB a s markingem OK-ZEO Melantrich.

Příznivci Luftwaffe 46 budou mít „žně“. Československý Forwarder potěší a navíc nás tým AZmodelu ujistil, že tímto novinky na září ještě nekončí, takže uvidíme...

Tisková zpráva

Rubrika AZ model, Letadla - 1:72, Novinky AZ model | Bez komentářů

Komentáře

Napsat odpověď.

Musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět.